Valvoline Oil AS

Besøksadresse
Industrivn 27 B
2020 Skedsmokorset
Tlf: +47 64 83 52 00
firmapost@valvoline.no
Postadresse
Postboks 181
2021 Skedsmokorset

Org.nr: 917 065 101

Salgsavdelingen

Valvoline

Jon André Sundeng
Salgs- og markedssjef
Mobil: +47 92 28 00 04 jon.sundeng@valvoline.no
Viken, Oslo, deler av Innlandet, deler av Vestfold og Telemark
Bjørn Rummelhoff-Larsen
Distriktssjef
Mobil: +47 40 72 25 01 bjorn.r.larsen@valvoline.no
Agder, Rogaland, deler av Vestland, deler av Vestfold og Telemark
Per Alfsvåg
Distriktssjef
Mobil: +47 91 37 80 91
per.alfsvaag@valvoline.no
Deler av Innlandet

Helge Grundstad
Distriktssjef
Mobil: +47 97 77 72 58
helge.grundstad@valvoline.no
Møre og Romsdal, deler av Vestland
Karl Johan Sunde
Distriktssjef
Mobil: +47 91 33 95 74
karl.johan.sunde@valvoline.no
Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark
Ketil Hansen
Distriktssjef
Mobil: +47 92 62 37 49
ketil.hansen@valvoline.no
Merkeverksteder/Importører
Ketil Hansen
Key Account Manager
Mobil: +47 92 62 37 49
ketil.hansen@valvoline.no
Grossister
Karl Johan Sunde
Key Account Manager
Mobil: +47 91 33 95 74
karl.johan.sunde@valvoline.no
Tyngre kjøretøy/Industri
Helge Grundstad
Key Account Manager
Mobil: +47 97 77 72 58
helge.grundstad@valvoline.no
Tectyl
Terje Hogganvik
Produkt og Kjedeansvarlig Tectyl
Mobil: +47 95 06 60 62
terje.hogganvik@valvoline.no

Teknisk avdeling

Teknisk sjef
Tor Jøran Sætre


Teknisk support Personbil
Ketil Hansen
Mobil: +47 92 62 37 49
ketil.hansen@valvoline.no
Teknisk support tyngre kjøretøy
Helge Grundstad
Mobil: +47 97 77 72 58
helge.grundstad@valvoline.no
Produktavdeling
Juliana S. Hestad
Mobil: +47 90 65 84 65
juliana.hestad@valvoline.no

Administrasjon

Thomas Magnussen
Adm.dir.
Mobil: +47 91 91 19 11
thomas.magnussen@valvoline.no
Per-Christian Lysgaard
Økonomisjef
Mobil: +47 98 22 30 91
p-clysg@valvoline.no
Rigmor T. Aanensen
Økonomi
Mobil: +47 90 62 94 19
rigmor.aanensen@valvoline.no
Juliana S. Hestad
Logistikk
Mobil: +47 90 65 84 65
juliana.hestad@valvoline.no